25 maja 2015

Mbl4 - sesja zdjęciowa

Mbl4 wkracza w fazę realizacji! W niedzielę 31 maja o 12.00 w Warszawie odbędzie się sesja zdjęciowa. Mamy jeszcze kilka miejsc dla potencjalnych modelek.

Macierzyństwo bez lukru 4 – Macierzyństwo bez Photoshopa – to kolejna edycja projektu charytatywnego matek-blogerek na rzecz ciężko chorego Mikołajka.

Ta część zawierać będzie fotografie prawdziwych ciał matek, nie wyretuszowanych w programie graficznym. Obok zdjęć w książce będą teksty o tym, jak kobiety-matki postrzegają swoją cielesność. Czy lubią swoje ciała po dzieciach, czy może za wszelką cenę chcą wrócić do wyglądu sprzed ciąży, co myślą, patrząc na zdjęcia matek-celebrytek, itp. Myślę, że – podobnie jak poprzednie części Mbl – ta również stanie się puntem wyjścia do gorących dyskusji i wielu osobom otworzy oczy oraz dowartościuje przeciętne matki w prosty sposób, pozwalając im odetchnąć: „ja też tak mam! Też nie jestem idealna!”.

Nasza akcja od samego początku pomaga matkom mierzyć się z trudnościami macierzyństwa, bo piszemy o tym, o czym wiele matek boi się mówić w obawie przed stygmatyzacją. Nie chcemy, by matki w Polsce żyły udawanym życiem, w poczuciu że są gorsze, porównując się np. z aktorką, która urodziła trzy miesiące temu i już wygląda perfekcyjnie. Sprzeciwiamy się kreowaniu nieprawdziwych wizerunków, które nie motywują, a wpędzają w kompleksy.

Jeśli chciałabyś pokazać, jak wyglądasz po urodzeniu dziecka, opowiedzieć o zmianach jakie dokonały się w Tobie i na Tobie - zapraszamy. Sesja odbędzie się w studiu, zdjęcia zrobi profesjonalna fotografka.

Prosimy o zgłoszenia na adres: mblukru@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.