10 kwietnia 2013

Poznaj Siostrę Anię

SiostraAnia.pl to szczególne miejsce dla kobiet oczekujących dziecka i wychowujących maluchy. Ma kilka wyjątkowych usług, z których warto skorzystać:

1. Wirtualna Położna – dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ekspert online. Dzięki niej skorzystasz z wiedzy lekarzy specjalistów, z porad, zaleceń i sugestii. Otrzymasz natychmiastową odpowiedź  na swoje pytanie skierowane do wykwalifikowanej położnej.

2. Moja Ciąża - to panel z dokładnym opisem każdego tygodnia ciąży i unikatowym kalendarzem. Po zarejestrowaniu się w tej aplikacji będziesz otrzymywać wiadomości SMS na temat rozwoju ciąży i koniecznych badań, a także przypominajki o ważnych terminach, datach i wizytach lekarskich.

3. Album Mojego Dziecka – tutaj łatwo będziesz mogła gromadzić dane na temat swojego malucha: zdjęcia, wpisy na temat jego osiągnięć, parametrów i zachowań. Będziesz mogła zobaczyć, jak rozwija się Twoje dziecko na tle siatek centylowych.

Przez cały kwiecień e-usługi są bezpłatne.

Ponadto na www.siostraania.pl można oglądać sympatyczny videoblog energicznej dziennikarki Lidii Piechoty. W krótkich filmach Lidia opowiada o swoim życiu sprzed ciąży, o kolejnych tygodniach oczekiwania na dziecko, o porodzie i życiu z malutkim synkiem. Odwiedza różnych specjalistów, opowiada jak wygląda przyjęcie na porodówkę, na czym polega badanie bioderek, radzi, czym się kierować przy wyborze wózka. Bardzo interesujące i cenne jest to, że dużo mówi o sobie: jak się czuje w danym momencie, jakie ma potrzeby, jak je realizuje. Lidia jest osobą bardzo pozytywną i sympatyczną, ale też szczerą. Koniecznie zobaczcie te filmiki, nawet jeśli jesteście już dawno poza targetem Siostry Ani – fajnie jest skonfrontować swoje wspomnienia i wrażenia :-)

***

Sponsorem notki jest serwis SiostraAnia.pl. Umówiona kwota zasili konto Mikołajka w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.