16 lutego 2012

O MbL w Radiu dla Ciebie

Zapraszamy do słuchania Radia dla Ciebie w piątek 17 lutego o 8.40 - Foksal i Małgosia będą mówić o "Macierzyństwie bez lukru".

5 komentarzy:

 1. a ja w pracy buuu :(
  Gratuluję wyróżnienia w blogowym konkursie:)
  niedoczas.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. mała, audycja będzie dostępna również via internet, na żywo.
  możesz po cichu podsłuchać w pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słuchałam :) Wprawdzie w 2 ratach - matczyne obowiązki ;) - ale udało się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śledzę poczynania projektu od momentu, gdy po raz pierwszy spotkałam się z nim za pośrednictwem bloga Pani Idiomki. Gratuluję sukcesu i w dalszym ciągu trzymam kciuki, jestem jak najbardziej za! Obejrzałam "UWAGĘ" z uwagą:D i jestem dumna i pełna podziwu dla pomysłodawczyni. Wypowiedź pani Moniki trafia w sedno. Dziękuję Wam, jako kobieta, za to, że mogę być świadkiem tego procesu i pewnego rodzaju przełomu.
  Dodam jeszcze, że jako młoda matka, która zdecydowała o uruchomieniu takiej instytucji jak "ŻŁOBEK" byłam wielokrtnie linczowana przez sąsiadki i ciotki "dobra rada". Nikogo nie obchodziło to, że jestem przekonana o słuszności swej decyzji, że CHCĘ pracować i chociażby częściowo spełniać swoje ambicje(o studiach wówczas nawet nie mogłam i nie śmiałam marzyć ze względów finansowych). Ciągle odbijam się "od dna", ale moje cele są bliżej niż dalej. Czasem muszę być egoistką by nie dać się zwariować.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.