13 lutego 2012

"Macierzyństwo bez lukru" podbija polskie media ;-)

Kochani,
w miniony weekend w radiu i telewizji dużo się działo w temacie macierzyństwa, a szczególnie "Macierzyństwa bez lukru". W internetowym radiu WNET wypowiadała się idiomka, która szczegółowo i świetnie opowiedziała o naszej akcji i o samym macierzyństwie, które - jak piszemy w antologii - nie jest tylko słodkie i zaszczytne.

W towarzystwie pani Martyny Aftyki, która realizowała reportaż o nas, wystąpiłam w programie Dzień Dobry TVN, a w niedzielnej Kawie czy herbacie pojawiłyśmy się we trzy z Małgosią i Tomaszową. Zajrzyjcie koniecznie do Małgosi, pisze o tym, co chciała powiedzieć, ale zabrakło czasu - miałyśmy łącznie 6 minut.

To nie koniec triumfalnego pochodu MbL przez telewizory w polskich domach ;-) We wtorek 14 lutego o 19.30 zapraszamy do obejrzenia reportażu w UWAGA TVN. Zaraz potem w programie "UWAGA po UWADZE" porozmawiamy o naszej idei mówienia o ciemniejszych stronach macierzyństwa, w rozmowie udział weźmie także Foksal.

2 komentarze:

  1. rzadko mogę powiedzieć że telewizja jest ok i ma pozytywny wpływ... na cokolwiek. ale przy okazji przedpołudniowego domowego fitnesu (bo na salę i klub brakuje czasu) wysłuchałam rozmowy w DDTVN i poczułam się "w grupie" oraz "przynależna". Uff... bo wiem na pewno, że nie odkuwam sama spiżu z pomnika matki Polki
    pozdrawiam
    http://niedoczas.bloog.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawo! Idziecie jak burza! (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.