14 lutego 2012

Reportaż w TVN UWAGA

14 lutego w programie UWAGA TVN o 19.50 zostanie wyemitowany reportaż o byciu matką i "Macierzyństwie bez lukru". Tutaj zajawka. Zaraz po nim w programie "UWAGA po UWADZE" na żywo wystąpią Chuda i Foksal. Będziemy rozmawiać o tym, czy rzeczywiście warto mówić o ciemniejszych stronach macierzyństwa, bo może przesadzamy z jęczeniem i użalaniem się nad sobą?

Zapraszamy przed ekrany :-)

Informacje techniczne: Program "UWAGA po UWADZE" jest emitowany w TTV, dostępnym w telewizji kablowej i satelitarnej na wszystkich platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Szczegóły tutaj.

8 komentarzy:

 1. Boże myślałam,że jestem wyrodną matką ja mam jednego syna 3 letniego i nie daje sobie z nim rady. Siedzę w domu z nim od urodzenia i mam dość. Proszę o radę i kontakt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Bardzo ciekawy program. Zainteresował mnie, mimo że jestem tatą :). Zachęcam do lektury mojego bloga: http://karieranikodema.blogspot.com/
  Pozdrawiam
  Bartosz
  bart9@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. dziewczyny, świetnie wypadłyście :) szacun

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwagę obejrzałam z ogromnym zainteresowaniem bo nie jestem jeszcze matka ale cały ten proces, te emocje, instynkt macierzyńskie, te ogromne uczucia bardzo ale to bardzo mnie intrygują i cieszę się, że takie Blogi jak Pani blog istnieja bowiem wiele matek może bardzo skorzystać :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy reportaż. No i podziwiam za znalezienie czasu na prowadzenie portalu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wspaniałego bloga i wgl. pomysłu na niego napewno często będę tu zaglądać. Zapraszam również i do siebie. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam reportaż i teraz gdy mój Synek już śpi postanowiłam poczytać co tu ciekawego piszesz :)
  Jestem mamą rocznego szkraba, urodziłam go mając 19 lat i chociaż w życiu bym nie powiedziała, że żałuje tego, że mam go w tak młodym wieku to z całą pewnością mogę powiedzieć, że macierzyństwo jest to droga usłana nie tylko płatkami róż ale często też kolcami tych róż :) zabieram się za przeglądanie bloga :) zabieram się za przeglądanie bloga.
  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja widziałem i podziwiam. Żona już poinformowana i dziś zabiera się do lektury bloga:):), jesteśmy rodzicami prawie 6 latka:)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.