1 grudnia 2016

Książka Kasi Ogórek "Twoje DIY"

Bardzo lubimy chwalić się sukcesami naszych Autorek i Autorów. Ich indywidualne dokonania są dowodem na to, że to osoby pełne pasji, które dodają blasku "Macierzyństwu bez lukru" :-) Teraz cieszymy się razem z Kasią Ogórek.


Kasię znają wszyscy, którzy lubią szeroko rozumiane rękodzieło - z angielska nazywa się to "DIY", do it yourself, czyli zrób to sam. Blog Kasi, twojediy.pl ma szaloną popularność, wielotysięczną oglądalność, a człowiek jak się napatrzy na te cudeńka, które robi Kasia, to myśli, że on też tak potrafi. Jeden potrafi, drugi nie. Ja należę do tej drugiej grupy, co nie przeszkadza mi podziwiać pięknych rzeczy, które wyszły spod ręki Kasi, a jest ona kobietą wielu talentów: ozdobi komódkę na biżuterię, zrobi dekorację świąteczną, wydzierga koc i machnie remoncik sypialni.

Ostatnio Kasia wydała książkę "Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam". Znalazło się w niej 60 instrukcji wykonania pięknych i pożytecznych przedmiotów. Książka jest pięknie dopracowana pod każdym względem, sama przyjemność wziąć ją do ręki:

Co więcej, w ramach promocji książki Kasia odbywa tournee po Polsce, w Empikach w Katowicach i Warszawie będzie prowadzić warsztaty. Przybywajcie i uczcie się od Królowej :-)

W książce "Macierzyństwo bez Photoshopa" Kasia opowiada o tym, że jej kreatywność nie mieści się w rozmiarze XS. I ma rację :-)


2 komentarze:

  1. Trzeba miec pistolet do kleju! Widze na okladce! To mnie z miejsca dyskwalifikuje!

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.