5 maja 2016

Trenuj, jedz zdrowo i czuj się wspaniale

Serwis trenuj-24.pl to indywidualne diety i plany treningowe dla kobiet i mężczyzn, oparte na holistycznym podejściu wellness do tematyki zdrowia, aktywności, atrakcyjnego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.

 Jaki jest Twój cel? Jaki tryb życia prowadzisz? Jaki jest Twój stan zdrowia? Co lubisz robić? Co Ci smakuje? - to wszystko specjaliści serwisu Trenuj-24.pl, dietetycy i trenerzy, biorą pod uwagę opracowując indywidualny, przygotowany specjalnie dla Ciebie plan ćwiczeń i odżywiania. Cel, który im przyświeca, to całościowa poprawa komfortu Twojego życia: większa sprawność fizyczna, szczuplejsza sylwetka, poprawa wyglądu skóry i włosów, lepsze samopoczucie, zdrowsze odżywianie.

W ofercie Trenuj-24.pl ma różne plany treningowe i programy. Każdy z nich dostosują do Ciebie, do Twoich osobistych potrzeb i możliwości. Niezależnie, co wybierzesz – czy indywidualny plan treningowy, trening dla początkujących, pakiet wiosenny czy pakiet Pana Młodego - specjaliści oferują wsparcie na każdym etapie współpracy: zanim wykupisz pakiet, a także po jego wykupieniu, rozwiewają wątpliwości, wyjaśniają, pomagają. Przygotowanie pakietu poprzedzone jest wypełnieniem ankiety, na podstawie której zespół Trenuj-24.pl przygotuje zindywidualizowaną dietę i plan treningowy.Dwa z oferowanych w serwisie Trenuj-24.pl pakietów powinny zainteresować szczególnie młode mamy: pierwszy to program „W oczekiwaniu na nowe życie”, który powstał z myślą o wszystkich paniach planujących ciążę oraz będących w ciąży. Program daje konkretne wytyczne, w jaki sposób prowadzić zdrowy tryb życia sprzyjający zajściu w ciążę jak i podczas ciąży. Każda klientka otrzyma profesjonalną dietę i wytyczne odnośnie aktywności fizycznej na okres poprzedzający ciążę oraz na każdy z trzech trymestrów. Drugi „Już razem! Pakiet dla Młodej Mamy” oferuje kobietom wsparcie w powrocie do pełni sił po porodzie. Pakiet dla Młodej Mamy to jadłospis opracowany ze szczególną dbałością o potrzeby kobiety karmiącej piersią, wraz z propozycjami ciekawych, różnorodnych i pełnowartościowych posiłków i wygodną listą zakupów oraz plan aktywności fizycznej, ułatwiający powrót do formy oraz regenerację organizmu.

Zachęcamy do bezpłatnego korzystania z porad specjalistów, dostępnych na trenuj-24.pl. Napisz, zapytaj i działaj :-)

Polecamy Waszej uwadze program afiliacyjny: przy zakupie wybranego pakietu podajcie hasło „Macierzyństwo bez lukru”, dostaniecie wówczas 10 zł rabatu, a na konto Mikołajka w Fundacji trafi 70 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.