24 maja 2016

Idealny prezent na Dzień Matki

Pachnąca, świeża, prosto z drukarni. Czwarta, najnowsza książka w ramach Macierzyństwa bez lukru. Ty też możesz ją mieć. 


W „Macierzyństwie bez Photoshopa” nie przekonujemy, że tylko jedna droga jest słuszna. Pokazujemy różne kierunki, w których możesz pójść po urodzeniu dziecka: możesz chudnąć, ćwiczyć, iść na operację plastyczną, ale też możesz cieszyć się życiem bez względu na rozstępy i nadmiar kilogramów. Decyzja należy do Ciebie. Podejmij ją w zgodzie z sobą, nie kieruj się wizerunkami idealnych matek w reklamach, nie daj sobie wmówić, że prosto z porodówki powinnaś biec na siłownię. Wśród opowieści naszych autorek odnajdziesz swoją. Pod opowieściami naszych autorów mógłby się podpisać niejeden facet, pewnie również ojciec Twoich dzieci.

Oto trzy powody, dla których warto mieć tę książkę:
1. Jest bardzo dobrze napisana, wciągająca, interesująca. Historie dwudziestu kobiet i mężczyzn są barwne, prawdziwe, szczere, odważne i bezkompromisowe. Ciężko znaleźć zbiór bardziej życiowych historii, które są jak głęboki oddech ulgi, jak wiatr w żagle, jak zastrzyk energii.

2. Jej autorami są poczytne blogerki i znani blogerzy. Na pewno czytasz i lubisz kogoś z ich grona: Małgosię z Manufaktury Radości, Kasię Ogórek z Twoje DIY, boską matkę Anię Kowalczyk, Magdę Kiełbowicz, Idiomkę, Asię Skotnicką, Małgorzatę Gilewską, Dorotę Gęsiorską, Małgosię StrzeleckąMaćka ZUCHA Mazurka, Janka, Malwinę Ferenz, Dorotę Smoleń. Warto przeczytać, co mają do powiedzenia Sylwia Niemczyk-Opońska, Katarzyna Droga, Łucja Prizeman, Zdzisław Fenczok, doula Julita Hypki, Izabela Lasowy-Cibor, Maria Kudroń, Karolina. Jeśli ich nie znasz – to warto poznać, bo są naprawdę świetnymi, mądrymi ludźmi.

3. Wszyscy autorzy swoje honoraria przekazują na rzecz ciężko chorego Mikołajka Kamińskiego w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Ale żebyśmy mieli co przekazać, Wy musicie książkę kupić. Zatem pomóżcie nam pomagać. Zafundujcie sobie dobrą i wartościową lekturę, a Mikołajkowi kawałek nowego wózka.

Książkę można kupić bezpośrednio u wydawcy (zamówiony egzemplarz papierowy jest u Was na drugi dzień, a e-book od razu), wypatrujcie jej także we wszystkich dobrych księgarniach.Uwaga! W czwartek 26 maja o godz. 12.00 w kawiarni Pauza in Garden przy ul. Rajskiej 12 w Krakowie odbędzie się spotkanie z autorkami i autorami "Macierzyństwa bez Photoshopa". Serdecznie zapraszamy! Będzie okazja poznać twórców i kupić książkę. Kilkanaście egzemplarzy rozdamy wśród uczestników spotkania.

1 komentarz:

  1. Książka jest wspaniała, bezkompromisowa, szczera, skłaniająca do refleksji. Polecam serdecznie.
    Pozdrowienia dla autorów i oczywiście uściski dla Mikołajka!

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.