10 grudnia 2013

Jest! Jest!!!

Drodzy Nasi Czytelnicy!

(Ale mi się fajnie trafiło - jestem wodzirejem).
Czekaliście? Przyznajcie się natychmiast! Bo my bardzo. W nasze czekanie wpisało się jednak duuużo pracy. Ale było warto, jak zawsze.

I oto z dumą prezentujemy Wam trzecie dziecko, które w dodatku ma wiele mam i... wielu tatusiów. 


Tym razem wśród autorów są m.in. autorka książki "Huśtawka" Agnieszka Sujata, dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec, blogerki i blogerzy: Małgorzata Dawid-Mróz, Aleksandra Michalak, Pierwsza Żona, Małgorzata Rybarczyk-Bończak, Dorota Smoleń, Łukasz Kielban, Paweł Lipiec, Sebastian Łukomski i wielu, wielu innych. Oprawę graficzną zapewnili Anna Betlejewska, Katarzyna Pac-Raszewska (autorka okładki) i Maciej Mazurek. Do współpracy przystąpili również: Marcin Kamiński - tata Mikołaja i Maciej Ślużyński - reprezentant naszego wydawnictwa!
I ja też tam byłam, miód i wino piłam, a teraz z radością się z Wami podzielę.

Specjalne podziękowania należą się oczywiście Chudej, która walczyła dzielnie, nie zważając na trudności związane z oczekiwaniem na trzeciego synka. Oraz - stojącej zwykle w cieniu - Joannie Ślużyńskiej z RW2010, tytanowi pracy twórczej i odtwórczej. Dziękujemy, Joasiu - gdyby nie Ty, to ja nie wiem...

Podobnie jak w przypadku pierwszej i drugiej części wszyscy Autorzy zrezygnowali z honorariów, by pomóc Mikołajkowi, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Dzięki życzliwości i szlachetności naszego wydawcy, Oficyny Wydawniczej RW2010, całość wpływów z e-booka trafi na jego konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Pamiętajcie - każda złotówka, którą wydacie na publikacje Macierzyństwa bez lukru, dokłada się do stosika. A z niego korzysta Mikołajek! Bardzo Wam za to jesteśmy wdzięczne, wiecie?

No, już kończę, już.
Miłej lektury!


Ponieważ docierają do nas sygnały o kłopotach z robieniem zakupów na stronie Oficyny Wydawniczej RW2010, TUTAJ zamieszczamy instrukcję postepowania. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc :o)

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Kochany jesteś :*
   Nie dość, że napisał, to jeszcze się dołożył. DZIĘKI!!!

   Usuń
 2. A ja tam nie umiem kupić. :(. To moje kolejne podejście i nie mam pojęcia, jak tam się kupuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Chuda kontaktowała się już z Tobą w tej sprawie? Jeśli nie, pisz - moje.waterloo/at/gmail.com.

   Usuń
 3. Fantastycznie! Na moim blogu i forach, do których mam dostęp rozreklamowałem i mam nadzieję, że sprzeda się w dużej ilości egzemplarzy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Twoim tekstem? Na pewno :D
   Dzięki za promocję!

   Usuń
  2. Hahaha :D. Tam jest wiele tekstów ;). I mam nadzieję, że uda się nam - autorom akcję skutecznie rozreklamować :D.

   Usuń
 4. Fajnie, że wyszła kolejna edycja antologii. Poprzednia edycja miała fajniejszą okładkę, ale mam nadzieję, że treść jak zwykle nie zawiedzie!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.