2 stycznia 2013

Czytaj bez limitu z Legimi.com

Nasz sponsor Legimi.com, który udostępnia w swojej księgarni antologię "Macierzyństwo bez lukru 2", wprowadził nowoczesną usługę abonamentową "Czytaj bez limitu". Polecamy ją Waszej uwadze.

Książki w ramach usługi „Czytaj bez limitu” można czytać wyłącznie za pomocą aplikacji Legimi na iPada. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z AppStore. Miesięczny abonament kosztuje 19 zł, usługę można wypróbować  za darmo przez 7 dni.

W ramach opłaty abonamentowej użytkownik uzyskuje dostęp do wirtualnej przestrzeni dyskowej, w której składowane są pliki z pobranymi publikacjami elektronicznymi. Każdy użytkownik posiada zapisaną indywidualną publikację elektroniczną na swoim iPadzie, aby umożliwić dostęp off-line (w samolocie lub metrze, gdzie nie ma zasięgu sieci komórkowej). Ebooki zapisywane w pamięci iPada są podwójnie zabezpieczone przed nielegalnym kopiowaniem: znakiem wodnym i DRM (autorski mechanizm szyfrowania ebooków Legimi, który nie został nigdy złamany). Dostęp do wirtualnej przestrzeni dyskowej odbywa się tylko za pomocą oprogramowania Legimi.

Kilka dodatkowych informacji: 
  • Książki zapisane są na iPadzie w postaci zaszyfrowanej, zatem nie ma możliwości przegrania ich na e-czytnik.
  • Użytkownik może pobrać dowolną liczbę ebooków i czytać je w opłaconym czasie, po upływie opłaconego okresu książki zostaną zablokowane w aplikacji i nie będzie ich można skopiować ani czytać.
  • W ramach abonamentu użytkownik może czytać ebooki na tylko jednym urządzeniu. 

1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.