22 lutego 2012

Rozmowa w programie Uwaga po Uwadze

Zapraszam do obejrzenia rozmowy w programie Uwaga po Uwadze z 14 lutego, którą emitowała niedostępna wszystkim TTV. Martyna Aftyka rozmawiała z Foksal Joanną i Chudą Dorotą. Chuda wystąpiła jako koordynatorka "Macierzyństwa bez lukru", czyli mówienia również o ciemnych stronach bycia matką, Foksal w roli opozycjonistki - uważa bowiem, że kobiety, które mają zdrowe dzieci i dobre życie nie powinny tracić czasu na narzekanie.

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam program, Uwagę po Uwadze i słyszałam audycję. BRAWO i jestem Wam wdzięczna za tą małą -wielką "rewolucję:) Tylko nie wiem, czy to ja się wyłączyłam, czy nie zrozumiałam: Pani Joanno, jakie są suma sumarum PANI poglądy na temat "lukru"?

    OdpowiedzUsuń
  3. Obejrzałam. Doroto, dziękuję Ci za Twoje mądre słowa, szczególnie te, że kiedyś rodziny były wielopokoleniowe i wówczas było inaczej. To samo zupełnie niedawno tłumaczyłam to mojej mamie :) Wokół wypowiedzi Foksal rozpętała się prawdziwa burza. Ona przeżywa macierzyństwo inaczej niż większość z nas i dajmy jej do tego prawo. Nie odbiera nam prawa "okresowego narzekactwa", tylko ona po prostu tego nie robi.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.