15 lipca 2014

Jubileusz naszego patrona - Fundacji Oriflame Dzieciom

Fundacjia Oriflame Dzieciom kończy w tym roku 15 lat. Z tej okazji gościła rodziny zastępcze oraz Fundację Przyjaciółkę i Wioski Dziecięce SOS w teatrze 6 Piętro i wspólnie świętowali tę rocznicę.


Fundacja od początku swojego istnienia stawiała sobie na celu pomoc dzieciom w ich codziennych zmaganiach w szkole i w domu. W grudniu 2008 r. został uruchomiony program pod nazwą „aKuKu”, który przede wszystkim miał być wsparciem dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. 

Wspólnie z Fundacją Przyjaciółka oraz organizacją SOS Wioski Dziecięce aKuKu pomaga realizować dziecięce marzenia, które często są marzeniami o najważniejszych potrzebach: wyprawki szkolne, dofinansowanie dojazdów na zajęcia, wyjazdy na kolonie, zakup przyborów szkolnych czy sprzętu rehabilitacyjnego, to tylko kilka wybranych marzeń spełnionych przez Fundację. 

Wszystkie projekty Fundacji mogą być realizowane dzięki pracy wolontariuszy a także ludziom dobrej woli, którzy przekazują Fundacji 1 procent podatku. Wiele marzeń mogło zostać spełnionych także dzięki akcjom i zbiórkom prowadzonym wśród pracowników oraz konsultantów Oriflame, którzy od początku wspierają działalność Fundacji i programu aKuKu.

Wszystkim Państwu pragniemy w sposób szczególny podziękować za zaufanie jakim obdarzyliście Państwo tę organizację, za Waszą pomoc, hojne i szczodre serca. Bez Was, Waszego zaangażowania i pomocnej dłoni Fundacja nie mogłaby osiągnąć tak wiele. A jest za co dziękować - na swoim koncie aKuKu ma ponad 1 500 spełnionych marzeń i tyleż samo dziecięcych uśmiechów!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.