14 lutego 2013

Nasz patron: portal Wrolimamy.pl

"Bycie mama to życiowa rola", mówią autorki poczytnego portalu Wrolimamy.pl, który objął patronatem akcję na rzecz Mikołajka.

"Jesteśmy w różnym wieku, każda z nas pracuje w innym zawodzie, mamy odmienne doświadczenie życiowe i specyficzne podejście do życia. Różnimy się też typem urody, figurą, fryzurą i jeszcze wieloma innymi cechami… To co nas łączy to rola, jaką gramy od pewnego czasu – rola mamy. Wiąże nas także chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami, opisując uroki i trudy macierzyństwa. Dlatego też tworzymy blog poświęcony różnym aspektom bycia mamą."

To zupełnie tak, jak my tutaj na blogu Mbl, prawda? :-)

Autorki zajmują się wszystkimi zagdanieniami, które mogą nas interesować: piszą o ciąży i porodzie, o byciu mamą niemowlaka, o zdrowiu, urodzie, modzie, o produktach dla dzieci i mam, o gotowaniu i prowadzeniu gospodarstwa domowego, a także o związkach, partnerstwie, relacjach damsko-męskich.

Jest też okazja wygrać nagrody w konkursach, organizowanych w portalu - aktualnie trwa konkurs dla blogujących mam, zapraszamy do udziału w nim, bo nagrody są naprawdę interesujące.

Dziękujemy za patronat!

1 komentarz:

  1. Nigdy jakos specjalnie twórcza nie byłam, ale o dziecku i macierzyństwie mozna mówić godzinami ;)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.