29 stycznia 2013

Nasz sponsor: Gabinet Kosmetyczny NOWA TY

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się ze sponsorami nagród w naszym konkursie. Na pierwszy ogień Gabinet Kosmetyczny NOWA TY z Krakowa, który jest fundatorem masażu podciśnieniowego.Nowa Ty zapewnia wszystko to, co może zapewnić wielki gabinet sieciowy:  pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, najlepsze kosmetyki i bezpieczeństwo, a jednocześnie zażyłość i niezwykle indywidualne podejście do klienta, które nawiązuje się wyłącznie w niedużych, rodzinnych firmach. Gabinet tym się właśnie szczyci: klienci nie są tam anonimowymi twarzami z tłumu, zawsze mogą liczyć na rozpoznanie i rozmowę przy dobrej kawie, dzięki czemu czas mija niepostrzeżenie. Nowa Ty oferuje także konkurencyjne ceny.

Działanie gabinetu oparte jest na znakomicie zorganizowanym systemie rezerwacji, dzięki któremu nikt nie oczekuje niepotrzebnie na spotkanie. Co ważne - mieści się on w ścisłym centrum miasta, więc łatwo do niego trafić. W ofercie znajdują się nie tylko zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, ale również konsultacje i leczenia dermatologiczne (u doktora nauk medycznych) oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Nowa Ty pomaga dobrać kosmetyki, zapewnia ich dostępność oraz wspiera w doborze diety, oferując możliwość nabycia suplementów w trakcie spotkania. Poza tym oferuje specyficzny i ukierunkowany pakiet dla mężczyzn, którym zapewnia profesjonalną i dyskretną obsługę (panowie bywają niecierpliwi i nie przepadają za afiszowaniem się z bywaniem u kosmetyczki).

W imieniu Nowej Ty zapraszamy wszystkich bywających nieopodal, a także zamieszkałych w pobliżu moje-waterloo, która radośnie korzysta w sesji wyjazdowych gabinetu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.