28 listopada 2012

Fundacja Oriflame Dzieciom organizuje Bajkowe Mikołajki

1 grudnia w stołecznym teatrze Polonia odbędzie się charytatywny pokaz spektaklu "Pchła szachrajka" w Teatrze Polonia. Gośćmi specjalnymi będą wychowankowie rodzinnych domów dziecka oraz rodzin zastępczych z programu „aKuKu” działającego przy Fundacji Oriflame Dzieciom, która zaszczyciła nas swoim patronatem.

Ideą organizowanego już po raz trzeci spektaklu jest niesienie radości dzieciom pokrzywdzonym przez los.

Nie wszystkie dziecięce marzenia można spełnić, ale zawsze, gdy możemy obdarować dzieci miłością i radością trzeba to zrobić! Spektakl na deskach znanego warszawskiego teatru jest taką właśnie okazją. Dobre tempo, świetny kontakt z najmłodszą widownią, bezpretensjonalność, staranne podawanie tekstu, to główne atuty sztuki.Dzieci przywita znana aktorka Marysia Seweryn, która urzeka swoją bezpośredniością i otwartością. – Mamy nadzieję, że zaproszenie do teatru sprawi dzieciom ogromną radość. Cieszymy się, że możemy podzielić się tą radością z naszymi podopiecznymi – mówi Monika Hawkes z programu „aKuKu”.


Program "a KuKu" powstał, aby pomóc dzieciom, które wychowują się w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka i dać im szansę na spełnienie marzeń, tych większych i tych małych, o zdrowiu, nauce, wspólnych wyjazdach, a czasami o całkiem zwykłych dziecięcych przyjemnościach. Pomysłodawcami programu jest Fundacja Oriflame Dzieciom i Fundacja Przyjaciółka, które w 2009 roku - Roku Rodzinnej Opieki Zastępczej, zaczęły spełnianie dziecięcych życzeń. Każdy może się do nich przyłączyć, wystarczy tylko chcieć wywołać radość, a czasem nawet szczęście u któregoś z dzieci.


Jak można pomóc?
Kończy się rok a marzenia nadal czekają na realizację. Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o rowerze, wakacjach czy sprzęcie sportowym? program "a KuKu" otwiera nam drzwi do spełniania marzeń.  Okres Świąt to najlepszy czas na marzenia do spełnienia. Po prostu przejdź do zakładki Dziecięce Marzenia. Wybierz marzenie i zrób przelew w dowolnej kwocie.
Marzenia do spełnienia można znaleźć tu.

Pomagajmy razem!
www.akukurodzina.pl
www.fb.com/programakuku
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.