30 grudnia 2011

"Macierzyństwo bez lukru" ukazało się drukiem

Wspaniała wiadomość na koniec roku! Z radością informuję, że szczęśliwie doprowadziliśmy do wydania drukiem naszej antologii. Ukazała się jako dodatek do poznańskiego pisma społeczno-kulturalnego "Czas Kultury", do numeru 4/2011, poświęconemu antymacierzyństwu.

Serdecznie dziękujemy Redakcji "Czasu Kultury", a szczególnie inicjatorce wydania Justynie Zimnej oraz ważnym i przychylnym naszej inicjatywie Justynie Knieć, Ryszardowi Czaparze i Markowi Wasilewskiemu.

"Czas Kultury" dostepny jest w Empiku w całej Polsce, w sklepie wydawcy  oraz w punktach sprzedaży wymienionych na stronie.

Jeszcze ciepłe egzemplarze przyjechały w tym tygodniu z drukarni, zatem na początku stycznia szukajcie pisma z mroczną okładką:


do którego załączona będzie broszura niebieskookładkowa:

 
Wszystkie autorki, wspaniałe dziewczyny, zrzekły się honorariów autorskich, zatem część dochodu ze sprzedaży tego numeru pisma stowarzyszenie Czas Kultury przekaże na konto Mikołajka w Fundacji.


Mamy nadzieję, że drukowana wersja dotrze do innych czytelników niż ebook, zatem poszerzy się krąg osób, które włączą się w pomoc dla Mikołajka.

4 komentarze:

 1. A dlaczego tylko część dochodu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo tylko ta część, której się zrzekłyśmy ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. mieszkam za granicą i chciałabym wysłać drukowane Macierzyństwo koleżance w Polsce. nie mogę zakupić go na stronie Czasu Kultury, ktoś wie dlaczego, albo zna inny adres?

  OdpowiedzUsuń
 4. dada, prosimy o jeszcze chwile cierpliwosci, lada dzien pojawi sie na stronie Czasu Kultury.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.